SZKOŁA TAŃCA FAMILY DANCE / ŁÓDŹ, UL.WIĘCKOWSKIEGO 16 / TEL. 508 265 019 / BIURO@FAMILYDANCE.PL

Grafik

Grafik Family Dance


PONIEDZIAŁEK

Zajęcia

Instruktor

Poziom

Status

17:00 – 18:15

Hip – Hop (8 – 11 lat)

Seweryn

FORMACJA

Dołącz

17:15 – 18:15

Hip – Hop  (5 – 8 lat)

Przemek

FORMACJA

Dołącz

17:30 – 18:15

Mix Taneczny (3 – 5 lat)

Maria

Podstawowy

Dołącz

18:15 – 19:30

Taniec Towarzyski

Janusz

Podstawowy

Dołącz

18:15 – 19:30

Salsa w parach*

EM Salsa

Podstawowy

Start: 25/09

18:30 – 19:45

Jazz

Ania

Open

Dołącz

19:00 – 20:15

Bachata Ladies Styling*

Agnieszka

Open

Start: 02/10

19:30 – 20:45

Taniec Towarzyski

Janusz

Średniozaawansowany

Start: 11/09

19:30 – 20:45

Salsa w parach*

EM Salsa

Średniozaawansowany

Dołącz

20:00 – 21:00

Body Movement*

Agnieszka

Open

Start: 02/10

20:45 – 22:00

Taniec Towarzyski

Janusz

Podstawowy +

Dołącz

 

WTOREK

Zajęcia

Instruktor

Poziom

Status

17:00 – 18:00

Hip Hop (5 – 8 lat)

Przemek

Podstawowy

Start: 19/09

17:45 – 19:00

Hip – Hop (12 -15 lat)

Seweryn

FORMACJA

Dołącz

18:00 – 19:00

Samba Energy

Klaudia

Open

Dołącz

19:00 – 20:15

Samba

Klaudia

Podst. / Podst. +

Dołącz

19:00 – 20:15

Salsa Suelta*

EM Salsa

Podstawowy

Dołącz

20:15 – 21:30

Hip – Hop 30+

Seweryn

FORMACJA

Dołącz

20:15 – 21:15

Stretching

Klaudia

Open

Dołącz

20:15 – 21:30

Salsa Shines*

Laura

Podstawowy

Start:

 

ŚRODA

Zajęcia

Instruktor

Poziom

Status

16:45 – 18:00

Taniec Towarzyski

Janusz

Podstawowy

Start: 13/09

17:15 – 18:15

Balet (4 -7 lat)

Ela

Open

Zapisy

17:45 – 19:00

Dancehall*

Aga

Open

Start: 13/09

18:00 – 19:15

Taniec Towarzyski

Janusz

Podstawowy +

Zapisy

18:15 – 19:30

Latin Mix

Iza

Średniozaawansowany

Dołącz

19:00 – 20:15

Twerk*

Aga

Open

Dołącz

19:15 – 20:30

Samba

Klaudia

Średniozaawansowany

Zapisy

20:45 – 21:00

Hip – Hop 30+

Seweryn

Open

Dołącz

20:15 – 21:30

Bachata (solo)

Krystian

Open

Start: 13/09

20:30 – 21:45

Taniec Użytkowy

Iza

Podstawowy

Dołącz

 

CZWARTEK

Zajęcia

Instruktor

Poziom

Status

16:00 – 17:00

Salsa w chustach*

EM Salsa

Open

Dołącz

17:15 – 18:15

Hip – Hop  (5 – 8 lat)

Przemek

FORMACJA

Dołącz

17:45 – 19:00

Hip – Hop (12 -15 lat)

Seweryn

FORMACJA

Dołącz

18:00 – 19:00

Brazylijskie Pośladki

Klaudia

Open

Dołącz

18:15 – 19:30

Tango Argentino

Ewa

Średniozaawansowany

Start:14/09

19:00 – 20:15

Latin Mix

Iza

Podstawowy

Dołącz

19:00 – 20:15

Samba

Klaudia

Podst. / Podst. +

Dołącz

19:30 – 20:45

Tango Argentino

Ewa

Podstawowy

Start:14/09

20:15 – 21:15

Stretching

Klaudia

Open

Dołącz

20:15 – 21:30

Taniec Użytkowy

Iza

Średniozaawansowany

Start:14/09

 

PIĄTEK

Zajęcia

Instruktor

Poziom

Status

17:15 – 18:30

Mix taneczny 3-5 lat

Maria

Podstawowy

Start:15/09

17:15 – 18:30

Hip Hop 7-11 lat

Przemek

Podstawowy

Start:15/09

17:00 – 18:15

Hip – Hop (8 – 11 lat)

Seweryn

FORMACJA

Dołącz

18:15 – 19:30

Taniec Towarzyski

Janusz

Podstawowy

Start 15/09

18:30 – 19:45

Reggaeton

Maja

Open

Start:15/09

18:30 – 19:45

Hip Hop 12+

Seweryn

Open

Start:8/09

19:30 - 20:45

Taniec Towarzyski

Janusz

Średniozaawansowany

Start:15/09

19:30 – 20:45

House

Przemek

Open

Start:22/09

20:30 – 21:45

Hip – Hop 30+

Seweryn

FORMACJA

Dołącz

 

SOBOTA

Zajęcia

Instruktor

Poziom

Status

11:00 – 12:15

Salsa Kids (7-11lat)

Laura

Podstawowy

Start:23/09

11:00 – 12:15

Jazz 30+

Ania

Open

Start:23/09

12:15 – 13:30

Jazz 12+

Ania

Open

Start:23/09