ADA BINKOWSKA

 

Kim jesteś?
Pozytywnie nastawioną do życia niebieskooką blondynką, która tańczy od 10 roku życia. Swoją przygodę zaczęłam od tańca towarzyskiego i nadal jest on bliski mojemu sercu, jednak całą swoją energię uwielbiam poświęcać hip hopowi i wszystkiemu co mu pochodne:new age, dancehall, reggaeton, breakdance. Trenowałam u wielu polskich i zagranicznych choreografów. Kiedy nie tańczę hip hopu, zagłębiam się w świat Teatru Tańca i tańca współczesnego, który pozwala wyzwolić umysł i uwolnić wyobraźnię.
Dlaczego tańczysz?
Taniec pozwala na to, aby pokazać wszystkie emocje, które drzemią w każdym z Nas. Tańcząc zapominam o zmartwieniach i widzę świat przez różowe okulary, daje on poczucie wolności i spełnienia. Dając pokazy wyzwalam swoją kobiecość i energię, a patrząc na kursantów widzę ich postępy i pragnę, aby się rozwijali i aby taniec dawał im mnóstwo radości i satysfakcji tak jak mnie.
Jakie są Twoje zajęcia?
Magiczne! W grupach dziecięcych staram się, aby mogły one wykorzystać całe pokłady swojej energii i wykorzystać je tańcząc. Uwielbiam patrzeć na to, jak z zajęć na zajęcia pokonują własne bariery i zdobywają kolejne umiejętności. Ladies hip-hop ma pokazać jak piękne i niesamowicie silne są kobiety i jak potrafią zawojować świat. Na każdych zajęciach z Latino, będziemy przenosić się na słoneczne plaże i  porządnie trząść ciałkiem.