AGNIESZKA FELINIAK

Kim jesteś?

Jestem instruktorem tańca oraz fitness. Na co dzień osobą dążącą do jasno wytyczonych przez siebie celów. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy oraz poznawać ludzi.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 7 lat w klubie Kiki-Dance. Następnie szkoliłam się w łódzkich szkołach tańca m.in Family Dance, Open Dance Studio, Projekt Salsa, Urban Dance Zone czy Lilla House. Niektóre z nich reprezentowałam podczas wydarzeń kulturalnych czy zawodów tanecznych. Tańczyłam w formacjach hip hopowych i jazzowych na wielu turniejach i pokazach, zdobywając puchary i nagrody.

Dlaczego tańczysz?

Taniec jest dla mnie formą wyrazu swoich uczuć i emocji. Na sali mogę zapomnieć o całym świecie i być po prostu sobą. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez tańca i myślę, że w najbliższej przyszłości to się nie zmieni.

Jakie są twoje zajęcia?

Pełne pozytywnej energii i szalonych pomysłów. Prowadząc zajęcia skupiam się przede wszystkim na zbudowaniu przyjaznej atmosfery,  w której każdy będzie czuł się dobrze. Prowadzę zarówno grupy otwarte, jak i formacje taneczne. Z racji tego, że jestem instruktorem fitness staram się zwracać uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń.