KOSMA WYSOKIŃSKI

Kim jesteś?
Jestem osobą którą łączy z tańcem oraz muzyką bardzo silna wieź. Główną techniką, która zaciekawiła mnie od samego początku był Popping. Nienaturalny,ciekawy oraz niezwykle satysfakcjonujący styl który tak głęboko zakorzenił się w moim życiu że stał się on nieodłączna jego częścią.
Dlaczego tańczysz?
Najtrafniejszą  odpowiedzią na to pytanie jest… Bo uwielbiam. Sprawia mi to radość, odpręża oraz odrywa mnie od codziennej rzeczywistości.  Jest również takim można powiedzieć „miejscem” w którym jestem tylko ja i muzyka a moje ciało  przelewa tą muzykę w ruch odzwierciedlając jej nastrój oraz klimat.
Jakie są twoje zajęcia?
Moja otwartość, humor oraz motywacja do tańca przekłada się na moją swobodę ruchów oraz kreuję w głowie mnóstwo  coraz to nowszych pomysłów na urozmaicenie choreografii.
Duża wagę przykładam do komunikacji z ludźmi,która według mnie stanowi  furtkę pozwalającą cieszyć się życiem i tańcem.
Ciekawe przygody?
Myślę ze wielką przygoda dla mnie było wzięcie udziału w programie „Mam talent”  TVN, gdzie udało mi się dotrzeć do finału, oraz poznać bardzo dużo utalentowanych osób. Na codzień staram się rozwijać każdego pojedynczego dnia, czy to na sali, w domu, czy na ulicy. Biorąc udział w zawodach, zdobywam doświadczenie oraz wiedzę dzięki której mogę cały czas rozwijać swojego umiejętności.